Hypotéční úvěry

Chcete si pořídit nový byt či vlastní rodinný domek?

Plánujete rekonstrukci nebo modernizaci?

Rádi byste ušetřili na splátce stávající hypotéky?

Přijďte se poradit s naším poradcem a uvidíte, že s námi se Vaše přání snadno stanou realitou.

Věděli jste, že u nás jsou hypotéky bez poplatků?

Neplatíte nic za odhad nemovitosti ani za zpracování a vedení úvěru. Navíc jsou naše hypotéky s velmi nízkou úrokovou sazbou.

Splácení

S hypotečním úvěrem můžete plánovat dlouhodobě. Splácení probíhá formou konstantních splátek, anuit. Tyto splátky obsahují část splácející úroky a část splácející jistinu. Z Vaší splátky jsou nejprve splaceny úroky, zbytek je použit na uhrazení jistiny. Částka připadající na úroky s postupující dobou splácení klesá a zvyšuje se tak částka připadající na splátku jistiny. O výšce splátky si můžete rozhodnout sami.

Zajistěte si výhodné úroky

U hypotečních úvěru hraje důležitou roli doba, na kterou je úroková sazba fixována. Úrokovou sazbu je možné zafixovat na 1, 2, 3, 4, 5 nebo 10 let. Po uplynutí této doby je dohodnutá úroková sazba přizpůsobena sazbám aktuálním. Podle aktuální výše úrokových sazeb se tedy můžete již dnes zajistit dlouhodobě výhodné úroky.

Čerpání úvěru:

  • zvolit můžete jednorázové nebo postupné čerpání úvěru

Formy zajištění:

  • vinkulace životního pojištění
  • zástava nemovitostí
  • zástava movitých věcí
  • ručení, směnečný aval fyzické osoby
  • postoupení pohledávky

Kolik to stojí?

Úroková sazba je odvozena od aktuálních úrokových sazeb na mezibankovním trhu. Konkrétní výše úrokové sazby je vždy závislá na typu úvěru, délce splatnosti, prokázané bonitě klienta a kvalitě zajištění úvěru. Poplatky související s vedením úvěrového účtu naleznete v platném Sazebníku Raiffeisenbank im Stiftland eG pobočky Cheb.

Chcete si zajistit schopnost splácet půjčené prostředky?

Máme pro Vás řešení. Stačí si prostřednictvím našich úvěrových poradců sjednat pojištění UNIQA – pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr či hypotéku. Více zde.


Vyberte si nemovitost u našich partnerů


Mám zájem o tento produkt