Úvěrový rámec na běžném účtu

Život je jako jízda autem: s rezervou v nádrži jste si jistější. Stejné je to i u běžného účtu. S kontokorentním úvěrem se nemusíte bát, že s penězi nevyjdete.

 

Kontokorentní úvěr, krátce kontokorent, představuje možnost čerpní prostředků na běžném účtu do záporných hodnot až do výše dohodnutého limitu. Kontokorent je vyrovnáván automaticky platbami došlými na Váš běžný účet. Úroky platíte pouze z aktuálně vyčerpané částky, a to pouze tak dlouho, dokud bude Váš účet v záporných hodnotách.

  • rychlé nebyrokratické zpracování
  • jednoduchý přístup
  • výše limitu až do trojnásobku  pravidelných měsíčních příchozích  plateb

Kolik to stojí?

Úroková sazba je odvozena od aktuálních úrokových sazeb na mezibankovním trhu. Konkrétní výše úrokové sazby je vždy závislá na typu úvěru, délce splatnosti, prokázané bonitě klienta a kvalitě zajištění úvěru. Poplatky související s vedením úvěrového účtu naleznete v platném Sazebníku odměn Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG pobočky Cheb.

Mám zájem o tento produkt

Pojištění vkladů a institucionální ochrana


Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG je členem úředně uznané společnosti BVR Institutssicherung GmbH a doplňkové dobrovolné zajišťovací instituce Bundesverband der Deutschen Volksbanken und Raiffeisenbanken e. V. Tyto mají jako institucionální systémy ochrany za úkol odvrátit nebo napravit hrozící nebo stávající ekonomické problémy institucí, které jsou jejich členy (institucionální ochrana). Všechny členské instituce těchto systémů ochrany si poskytují vzájemnou podporu za účelem zabránění vzniku platební neschopnosti. V rámci institucionální ochrany jsou chráněny také vklady klientů – tedy především spořicí vklady, vkladové listy, termínované vklady, vklady bez výpovědní doby a dluhopisy.