Wörthstraße 14
92637 Weiden i. d. OPf.
BIC-Code: GENODEF1WEV

Telefon: 0961 84-0
Telefax: 0961 84-111
info@vr-nopf.de
www.vr-nopf.de

Registergericht:
Amtsgericht Weiden i. d. OPf.
Genossenschaftsregister Nr. 63
Sitz: Weiden i. d. OPf.

Aufsichtsratsvorsitzender:
Josef Schwägerl

Vorstand:
Bernhard Wolf, Vorstandssprecher
Thomas Ludwig, stellv. Vorstandssprecher
Rainer Lukas
Thomas Wirth

 

 

 

 

 

Brief-Nr.

Ansprechpartner

Telefon

E-Mail

Ort, Datum

$$BBNr$$

Kundendirektservice

+49/961/84-0

info@vr-nopf.de

Weiden i. d. OPf., $$BBDatum$$

 

OnlineBanking – Váš aktivační kód pro postup VR-SecureGo plus

 

Vážená paní / vážený pane,

v přiložené obálce obdržíte aktivační kód pro postup VR SecureGo plus. Otevřete aplikaci VR SecureGo plus ve Vašem mobilním zařízení.  V nastavení stiskněte pole "Bankverbindung hinzufügen" (přidat bankovní spojení) a naskenujte QR kód přímo v aplikaci VR SecureGo plus. Případně můžete aktivační kód zadat do aplikace VR SecureGo plus ručně.

Bezpečnostní upozornění:

Aktivační kód zadejte pouze do aplikace VR SecureGo plus ve svém chytrém telefonu nebo tabletu. Aktivační kód v žádném případě nenahrávejte mimo aplikaci VR SecureGo plus a nikomu ho nesdělujte. Pokud Vás o to požádají údajní policisté, poskytovatelé služeb nebo zaměstnanci banky, okamžitě kontakt ukončete a informujte nás na čísle +49/961 84-0. Kontaktujte nás také v případě, že jste si o aktivaci nezažádali sami. V případě potřeby si můžete nechat zablokovat přístup k internetu po celý den, a to na telefonním čísle +49/116 116.

Po úspěšné aktivaci lze aplikaci VR SecureGo plus používat k ověřování převodů a dalších transakcí prostřednictvím přímého schválení nebo zadáním TANu v internetovém bankovnictví. Další informace o aktivaci a o funkčnosti postupu VR SecureGo plus, najdete na přiloženém informačním listu a na našich webových stránkách www.vr-nopf.de/securegoplus.

Byl Váš online přístup nastaven od začátku? Dalším krokem je prvotní registrace pomocí VR-NetKey a PINu na naší domovské stránce www.vr-nopf.de nebo prostřednictvím aplikace VR-BankingApp. Klíč VR-NetKey a PIN obdržíte v samostatném dopise. Podrobnosti o registraci naleznete v průvodním dopise k PIN.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

S pozdravem

Volksbank Raiffeisenbank

Nordoberpfalz eG