Úvěry pro firemní klienty

Správný úvěr pro všechny potřeby Vaší firmy.

Úvěr dává Vaší společnosti větší manévrovací prostor. Naši odborníci na firemní úvěry společně s Vámi najdou nejlepší formu financování, která bude vyhovovat Vám a Vašim podnikatelským cílům. Stačí se spojit s našimi poradci a splnit si Vaše podnikatelské cíle.

Výhody financování u nás

  • dlouholeté zkušenosti, na českém trhu již od roku 1994
  • dokonalá znalost německého prostředí
  • poradenství v německém jazyce
  • financování ušité Vaší firmě na míru
  • výhodný úrok v Kč nebo v €
  • žádné skryté poplatky
  • transparentní podmínky financování

Námi poskytované možnosti financování

Financování developerských projektů

Plánujete bytovou nebo nebytovou výstavbu, případně nákup nemovitosti k přestavbě? Poskytneme financování ušité na míru developerského projektu a Vašim individuálním požadavkům. Některé námi financované projekty naleznete zde: developerské projekty

Dejte zelenou Vašim projektům!

Financování pro zemědělce

Plánujete rozšířit své lesy a polnosti nebo vylepšit Váš zemědělský vozový park? Obraťte se na nás. Nabízíme možnost financování s možnou podporou Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu, a.s., se splatností až na 30 let a možností ročních splátek.

Počasí neovliníme, Vaše financování ano!  

Provozní financování

Díky našemu krátkodobému financování nebo kontokorentu namíru máte vždy finanční rezervu na provoz Vaší firmy a na nenadále příležitosti. Pomůžeme Vám i s předfinancováním státních dotací, aby rozvoji Vaší firmy nestálo nic v cestě.

Zajistěte si hladký provoz Vaší firmy!

Přeshraniční financování

Plánujete rozšířit Vaší firmu z Čech do Německa nebo naopak, rádi Vás podpopoříme a to nejen finančně, ale i našemi znalostmi obou trhů. Na německém trhu jsme již přes sto let a v České republice od roku 1994!

Vaše podnikání nezná hranic!